Zestaw ochraniaczy młodzieżowych - łokcie, kolana, nadgarstki - SHIELD, szare, rozmiar L, Spokey
Kod produktu: 922151
Ochraniacze Spokey SHIELD zaprojektowane zostały z myślą o młodzieży ceniącej sobie bezpieczeństwo jazdy.
Najmodniejszy wzór sezonu 2018/2019. Ten stylowy model idealnie uzupełni ubiór sportowy.
Idealne sprawdzą się w trakcie jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, rowerze.
Idealne sprawdzą się w trakcie jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, rowerze.
W skład zestawu wchodzą:
- Ochraniacze na kolana
- Ochraniacze na nadgarstki
- Ochraniacze na łokcie
Parametry:
- 3-częściowy: łokcie, kolana, nadgarstki
- materiał: siateczka MESH K086
- 10 mm amortyzująca pianka Eva, PP
Zestaw SHIELD doskonale zabezpieczy najbardziej narażone cześci ciała podczas jazdy na hulajnodze i deskorolce. To świetne ochraniacze na rolki dla młodzieży. Dzięki fantazyjnej, soczystej kolorystyce ochraniacze na kolana, nadgarstki i łokcie będą idealnym uzupełnieniem wyposażenia młodego skatera.
- JAKOŚĆ
Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.
Wiemy, że dobrze jest się wyróżniać, dlatego przykładamy szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Nasze ochraniacze przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.
- TECHNOLOGIA
Ochraniacze wykonane zostały z lekkiego materiału. Niska waga zapewnia komfort podczas aktywności ruchowej.
Zapinanie na rzep jest wygodne, a równocześnie bardzo trwałe. Elastyczne paski pozwalają optymalnie dopasować ochraniacz do potrzeb dziecka.
- WYGODA
Ochraniacze zapinane są na rzep, jest to sposób na tyle wygodny, że dzieci same mogą je założyć.
Miękka wyściółka zapewnia komfort użytkowania.
- PRZEZNACZENIE
Jazda na łyżworolkach, łyżwach, wrotkach i deskorolkach.